.NET i takie tam

O mnie …


Po przeszło roku od powstania tego bloga w końcu znalazłem czas, aby zaktualizować tą pod stronę. Zacznijmy, więc od początku.


Nazywam się Michał Sakowicz. Aktualnie pracuję w firmie Topaz Software w Dublinie w zielonej Irlandii, na stanowisku starszego programisty/konsultanta. Głównie zajmuję się rozwojem flagowego produktu, jakim jest system zbierania i analizy danych – Call Collect.


Programowaniem zajmuję się zawodowo jak i hobbystycznie i z niejakim smutkiem, stwierdzam, że doba ma 24 godziny ;). Podobnie kawa, nawet w potężnych ilościach, nie działa na mnie tak jak zwykła kiedyś. Dlatego też zmuszony byłem ograniczyć moje, informatyczne zainteresowania do technologii Microsoftu głównie – platformy .NET i ogólno pojętych metodologii programowania (wzorce projektowe, agile etc.). Z zamiłowania do gadżetów sporo czasu poświęcam aplikacjom mobilnym korzystającym z .NET Compact Framework.


Staram się ułatwiać sobie życie, dlatego też, z niejakim zacięciem, wyszukuję nowe (lepsze) narzędzia jak i sposoby organizacji pracy – pozwalające mi oszczędzać czas i w efekcie poprawić moją produktywność. Nie znoszę bezmyślnej, mozolnej harówki, szczególnie, jeśli coś może to zrobić za mnie.


Krótkie chwile bez komputera poświęcam polskiej fantastyce i podróżom.Kilka moich fotek:

s@ku


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować:

Reklamy

Written by sakowicz

Marzec 29, 2007 @ 8:31 pm

Komentarze 2

Subscribe to comments with RSS.

 1. hej!Swoja droga, ciekawe jak czesto odpisujesz na takie maile:)))
  Pozdrowka z pieknej, slonecznej i rzodkiewkowej Lodzi:)

  Renata

  Kwiecień 27, 2007 at 3:06 pm

 2. Zawsze 😀

  sakowicz

  Kwiecień 27, 2007 at 3:11 pm


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: