.NET i takie tam

Wakacje i irlandzka pogoda

with one comment

Właśnie dopadła mnie zmienność irlandzkiej pogody, dosłownie 5 minut temu, świeciło piękne słońce teraz, no cóż leje. Nie narzekam, Irlandia to naprawdę piękny kraj, ale zmienność pogody i brak słońca naprawdę może dać się człowiekowi we znaki.

Skoro aura nie zachęca do wyjścia z domu, pomyślałem, że nadrobię zaległości w blogowaniu. Ostatnio się trochę opuściłem, ale też dość intensywny okres wakacyjny nie sprzyja pisaniu. Ostatnio byłem dwa tygodnie w Polsce, później szereg weekendowych wypadów, Achill Island (1, 2), Rock of Cahel & Cahir Castle (1,2), Tory Island (1,2). Wszystko w wybornym towarzystwie, zostało dokładnie udokumentowane fotograficznie i nie tylko. Zachęcam do zajrzenia na podcast ‚Nie tylko dla orłów‚, epizody od 151 do 154 są również świadectwem tych wojaży. Teraz chwila oddechu skupienia się na pracy, na dwóch nowych, ciekawych projektach, którymi będę się prawdopodobnie zajmował do końca roku. A od września znowu, na dwa tygodnie w Polskie góry połazić, zmęczyć się a potem na 4-5 dni do słonecznej Portugalii pobyczyć się na plaży.

Tak sobie obserwuję, liczbę nieprzeczytanych postów w moim czytniku RSS i się zastanawiam, skąd większość, naszych community guru bierze czas, na naukę, eksperymenty, pracę, blogowanie i różne dodatkowe projekty. Absolutnym rekordzistą dla mnie jest Ayende Rahien – facet ma dziennie 3-4 interesujące wpisy w swoim blogu oprócz tego, co rusz widać jego komentarze na stronach innych blogerów, nie wspomnę o ilości odpowiedzi jakich udziela na grupie ALT.NET. Czy on w ogóle śpi? 😉

Dobra widzę, że znów pokazało się słonko, więc pora kończyć ten post, pakować manatki i na siłownię. Może uda mi się nie zmoknąć zanim tam dotrę 🙂 .

Reklamy

Written by sakowicz

Sierpień 2, 2008 @ 2:29 pm

Napisane w Misc

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. Stawiam na to, że się jednak nie udało. Gdy liczy się tu na słońce to można stawiać każde pieniądze na deszcz – irlandzkie wydanie prawa Murphy’ego 😉

    jakim

    Sierpień 6, 2008 at 11:05 pm


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: